Я виграв джек-пот!

0
59

Здається, це перший в історії нашої газети випадок, коли гравець-переможець сам висловив бажання дати інтерв’ю. Просто зателефонував по редакційному номеру телефону й сказав, що виграв джек-пот лотереї тото «Спортпрогноз» і хоче поділитися радістю зі своїми колегами по грі та всіма читачами лотерейної газети.

Таким незвичайно щирим гравцем виявився абсолютний переможець 110 тиражу «Спортпрогноз», 46-річний мешканець передмістя Львова пан Ігор Степанович (на що вже відкритий, а свого прізвища все-таки не назвав).
Говорили ми з ним хвилин 20, під час розмови виявилося, що він пристрасний любитель спорту взагалі й футболу зокрема. Сам колись у молодості грав у футбол, любить цю гру за красу, колективізм та яскраву футбольну думку. Вболіває, ясна річ, за «Карпати», а також за столичне «Динамо». А взагалі – за всі команди, які грають у красивий атакуючий футбол.

— Хто файно грає, за того й вболіваю! Це мій девіз, — каже пан Ігор. — Можете написати, що я гравець-універсал, люблю всі види спорту, слідкую за хокейними подіями, із задоволенням дивлюся баскетбол. Я дуже завзятий гравець, роблю ставки в «Спортпрогноз» кожного тижня вже протягом багатьох років. Не пам’ятаю точно, коли почав грати, так давно це було.

— І, мабуть, не вперше вгадуєте результати всіх 12 матчів тиражу?

— Вперше! Начебто, непогано розбираюся в спорті, напередодні кожного тиражу вивчаю статистику, цікавлюся останніми новинами, а виграти джек-пот до останнього часу не вдавалося.

— У 110-му тиражі (1109-му за загальною статистикою) Ви таки виграли джек-пот на суму 110 000 грн. Та ще 3 697 грн. за 11 і 10 вгаданих. Результат, якому можна лише позаздрити. А на яку суму зробили ставку?

— На 72 гривні. Як це часто буває, я зіграв повною системою «3 подвійні, 1 потрійний». Я взагалі граю тільки системами й витрачаю на гру від 24 до 96 грн. До речі, я був здивований, що тільки мені вдалося вгадати 12 результатів, адже цей тираж пройшов без сенсацій.

— Вам все одно, з яких матчів складається програма тиражу, чи є якісь уподобання?

— Люблю грати всі європейські топ-чемпіонати, матчі збірних, Лігу Чемпіонів та Лігу Європи. Не люблю маловідомі команди та другорозрядні турніри. Тобто, люблю грати в те, що люблю дивитися. Мабуть, як і всі інші гравці.

— Як Ви готуєтеся до тиражів?

— Багато дивлюся футбол на всіх доступних для мене телеканалах. Читаю коментарі та таблиці у Вашій газеті, купую «Команду», «Футбол». А ще в мене є молодий і розумний сусід, його також звати Ігорем, який розуміється на комп’ютері та Інтернеті. Він допомагає мені знайти потрібну інформацію напередодні матчів. Це ж важливо знати, якщо хтось у команді захворів або тренера змінили. Все має значення, коли тобі потрібно визначитися, на кого із суперників поставити.

— Чи є у Вас зауваження, побажання щодо лотереї чи нашої газети?

Пан Ігор на секунду задумався, а потім сказав:
— Здається, ніяких проблем, тільки б вигравати частіше. Але це вже не до Вас, а до себе треба звертатися, як кажуть, треба рости над собою!

— Ви вже вирішили, на що підуть виграні гроші?

— Я вдівець, маю двох доньок, одній 16 років, другій 21. Наречені. На них і підуть гроші.
— Бажаємо Вам, пане Ігорю, успіхів у грі та гарних женихів для доньок!
— Дуже дякую!

Запитував К. Невський