Деякі люди звикли бачити в гольфі , як гру для багатих, але це не зовсім так . Гольф став надзвичайно популярним видом спорту , що практично будь-який користувач може відтворити. Так що ж робить гра , яка включає розмахування , удари і стрілянину м’яча прямо в отвір , цікаво? Вони не можуть дати вам відповіді на всі питання , але ці п’ять забавних фактів безумовно , змусять вас краще зрозуміти привабливість цього виду спорту.

Факт номер один

Все більше і більше жінок починають грати в гру. З 2011 року налічувалося близько 6000 тисяч жінок гравців у гольф в одних тільки Сполучених Штатах.

Гольф насправді від голландського слова » kolve «, що означає клуб . Надалі це було змінено на » рукавичка » або » gouf » від шотландського . Гра була заборонена королем Шотландії , тому що гольф служив в якості відволікання від їх військової підготовки . Їм було заборонено грати в ігри особливо по неділях.

Факт номер два

Знаки , які ви бачите на м’ячі для гольфу називаються ямочки . М’ячі для гольфу не мають однакову кількість лунок. Наприклад , американський м’яч для гольфу має 336 ямочки , а британський м’яч для гольфу має 330 ямочки . Кількість ямочок зазвичай залежить від компанії , яка виробляє кулі .

Факт номер три

Ви знайдете м’ячі для гольфу на Місяці. Два з них , насправді! Астронавт НАСА і американський військово- морський льотчик Алан Шепард відомий як п’ята людина , яка ступила на Місяць. Йому також приписують — як єдина людина, яка коли-небудь постраждала від двох м’ячів для гольфу в той час як він був на Місяці. Дата була 6 лютого 1971 .

Факт номер чотири

Згідно з традицією , якщо японський гравець у гольф забиває один м‘яч , він повинен буде поділитися своєю удачею з іншими. Таким чином , він зазвичай дає своїм друзям подарунки. Іноді він може навіть влаштувати вечірку.

Факт номер п’ять

Є деякі дійсно унікальні поля для гольфу в різних частинах світу . Ось кілька прикладів:

  • Якщо ви граєте в Гольф — клуб Зелена зона , ви дійсно будете грати в двох різних країнах ! Також відомий як Torino гольф- клуб , зелена зона в перші дев’ять курсів у Фінляндії в той час як його найближчі 9 знаходяться в Швеції. Ви можете грати в будь-який час доби , в будь-який сезон року. В принципі , чи граєте ви в денний або в нічний час , ви все ще будете в змозі випробувати гольф під сонцем.
  • Дон Муанг Міжнародний аеропорт у Бангкоку не звичайний аеропорт , хоча він виглядає як звичайний, на перший погляд. При найближчому розгляді , однак , ви насправді знаходитеся на справжньому полі для гольфу в середині злітно -посадкової смуги ! Вона функціонує і управляється Королівським військово — Тайським повітрям . Якщо ви любите літаки і гольф , цей курс безумовно для вас .
  • «нудистський» ( для тих , хто любить грати в ігри в той час як голий ) поле для гольфу. Так, є один! Насправді , ця перше оголене поле для гольфу знаходиться у Франції..

Ці всі факти говорять про те , що гольф це спорт , з багатою історією. І його історія є однією з причин , чому це може бути весело і цікаво.