Картка «Універсальна ставка» вводиться для нових видів ставок і відрізняється принципом введення результатів — за допомогою коду результату.

Код результату — це тризначний номер, розміщений в програмі для спрощення реєстрації ставки при великій кількості випадків. Разом із кодом результату вводяться ще декілька нових термінів.

Ринок Тоталів — це різноманітність тоталів матчу, доступних для даної події в програмі тиражу. Кожному тоталу присвоюється свій код і коефіцієнт.

Індивідуальний тотал — результат на кількість голів/очків і т. п., забитих/набраних командою/учасником події.

Ставка обидві заб’ють — означає, що обидві команди або обидва учасники забили/набрали хоча б по одному голу/очку.

Ринок фор — збільшення кількості фор, запропонованих у програмі тиражу. Кожній форі присвоюється свій код і коефіцієнт.

Під час реєстрації ставок найбільшу складність може викликати термінальна картка «Універсальна ставка». Давайте познайомимося з нею ближче (див. фото).

Основною особливістю нової картки є поява поля для позначення варіанту підсумку події. Воно складається з трьох рядків із цифрами від 1 до 7, у яких необхідно позначити номер обраного підсумка. Верхній рядок — для позначення сотень, середній рядок — для десятків і нижній рядок — для позначення одиниць. Це поле буде потрібне вам, щоб зробити ставку на певну фору, тотали або інши підсумки окрім основних і подвійних. Для позначення основних іподвійних підсумків у верхній частини поля збереглися клітинки [ПП] [1] [Х] [2].

Зробивши у картці прогноз підсумків вибраних подій, позначте тип ставки та її розмір. Після реєстрації ставки продавець-консультант вручить вам «Чек гравця», який потрібен для отримання виграшу. Бажаємо вам цікавої гри та частих перемог.

Знаєш! Ставиш! Виграєш!