Спортпрогноз
Спортпрогноз

Шановні гравці! Лотерея тото «Спортліга» продовжує рости та розвиватися, пропонуючи своїм шанувальникам все нові й нові можливості. Сьогодні ми поговоримо про черговий крок уперед.

Тож, до цього часу в лотереї тото «Спортліга» були задіяні три види термінальних карток: «Базова», «Експерт» і «Легка ставка». Остання залишилася без змін. Що до двох перших, то з ними нещодавно відбулися такі зміни.

1. У картці «Спортліга Базова» змінився тільки логотип і поле для позначення розміру ставки. Раніше для позначення розміру ставки на систему і на «експрес» були різні поля. Тепер це одне поле, в якому зазначено, що ставку 1 грн. і 2 грн. можна використовувати тільки для систем.

2. Замість картки «Спортліга Експерт» з’явилися 2 картки: «Спортліга зручна ставка» й «Спортліга універсальна ставка».

Картка «Зручна ставка» відрізняється від картки «Експерт» тільки новим логотипом і полем для позначки розміру ставки. Замість двох окремих полів для «експреса» і системи буде одне поле, тобто так само, як у картці «Базова».

Картка «Універсальна ставка» — абсолютно нова. Вона вводиться для нових видів ставок і відрізняється принципом введення результатів — за допомогою коду результату. Код результату — це тризначний номер, розміщений в програмі для спрощення реєстрації ставки при великій кількості випадків.

Разом із кодом результату вводяться ще декілька нових термінів.

Ринок Тоталів — це різноманітність тоталів матчу, доступних для даної події в програмі тиражу. Кожному тоталу присвоюється свій код і коефіцієнт.
Індивідуальний тотал — результат на кількість голів/очків і т. п., забитих/набраних командою/учасником події.
Ставка обидві заб’ють — означає, що обидві команди або обидва учасники забили/набрали хоча б по одному голу/очку.
Ринок фор — збільшення кількості фор, запропонованих у програмі тиражу. Кожній форі присвоюється свій код і коефіцієнт.
Разом із запуском цих новинок з’являється окрема програма (тираж) для матчів ЄВРО 2012. Ця програма буде доступна разом із звичайною, причому з нею можна буде ознайомитися в місцях прийому ставок на окремих роздруківках. Уже дуже скоро ви, шановні гравці, зможете не тільки вболівати за свої збірні, але й підтримати їх ставкою в лотереї «Спортліга».
На точках прийому ставок, які мають профіль «Спортліга Базова», запитуйте термінальну картку «Спортліга Базова».
На точках «Спортліга Експерт» — термінальні картки «Зручна ставка», «Універсальна ставка» і «Легка ставка». Всі ці три картки будуть діяти одночасно, доповнюючи одна одну.
Під час реєстрації ставок найбільшу складність у гравців може викликати термінальна картка «Універсальна ставка». Давайте познайомимося з нею ближче (див. фото).
Основною особливістю нової картки є поява поля для позначення варіанту підсумку події. Воно складається з трьох рядків із цифрами від 1 до 7, у яких необхідно позначити номер обраного підсумка.
Верхній рядок — для позначення сотень, середній рядок — для десятків і нижній рядок — для позначення одиниць. Це поле буде потрібне вам, щоб зробити ставку на певну фору, тотали або інши підсумки окрім основних і подвійних. Для позначення основних і подвійних підсумків у верхній частини поля збереглися клітинки [ПП] [1] [Х] [2].
Зробивши у картці прогноз підсумків вибраних подій, позначте тип ставки та її розмір. Після реєстрації ставки продавець-консультант вручить вам «Чек гравця», який потрібен для отримання виграшу. Бажаємо вам цікавої гри та частих перемог.
Знаєш! Ставиш! Виграєш!